WHAT REALLY WORKS? EXAMINE AWARD-WINNING DEPLOYMENTS
Webinar 14. januar
I desember fikk vi den gledelige nyheten om at Data Equipment er vinner av prisen EMEA Winners 2020 Awards for Customer Excellence (Enterprise). Dette er en pris som henger høyt og som vi setter stor pris på. Både denne prisen og vår partnerstatus som en Palo Alto Networks Certified Professional Services Partner betyr at vi over tid har levert profesjonelle tjenester og ekspertise i verdensklasse.
Prisen vant vi for jobben vi har gjort for og sammen med Knutsen OAS Shipping. Her kan du lese mer om hva vi har levert til Knutsen OAS Shipping.
14. januar har du mulighet til å høre om hvilke suksessfaktorer, produktbegrensninger og implementeringsutfordringer som finnes - samt hvordan du kan forberede deg på dem i den virkelige verden.
På webinaret stiller både Palo Alto Networks, Knutsen OAS Shipping og Data Equipment. I tillegg vil vinneren i SMB-markedet - Khipu Networks Limited og deres kundecase også gjennomgås.
Trykk her for å lese mer og melde deg på